27 th


Aug 2013

Rębaki, rozdrabniacze

Jeżeli posiadamy ogród, prowadzimy tartak, bądź też zajmujemy się wyrębem drzew w lasach pożądane byłoby sięgnąć z maszyn, jakie rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

Jeżeli możemy szybko posprzątać gałęzie w ogrodzie, bądź też pozbyć się artykułów powstających w związku z pracą stolarską należałoby postawić na nowoczesne rębaki do drewna. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

W istocie pocięte drewno zdoła być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak też elektrycznie gwarantują doskonałą wydajność, oraz mobilność. Zdołamy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej jak również sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, bądź też żywopłotów.

Dostawcy proponują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, zdołamy sięgnąć z maszyn tarczowych, oraz śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, gwarantują niskie zużycie paliwa, a także są proste w użytku. Zdołają z nich korzystać zarówno profesjonalni pracownicy tartaków jak również zakładów stolarskich, jak też prywatni klienci, jacy pożądają uporządkować swoją działkę, bądź też przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, bądź też innego typu wyrobów należałoby już dzisiaj zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie chciało nam posłużyć jako materiał opałowy o świetnych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, gwarantują pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne bądź mobilne dają śliczne możliwości.